Zespół

Małgorzata Mróz

Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej. Od 2008 roku uczestniczę w kursie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.

Czytaj wiecej

Gabriela Bartyzel-Gąsienica

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo­Behawioralnej (PTTPB). Specjalizuje się w zakresie psychoterapii CBT dorosłych, dzieci i młodzieży oraz neuropsychologii.

Czytaj wiecej Gabriela Bartyzel - Gasienica - ZnanyLekarz.pl

Marta Niwczyk

Psycholog i psychoterapeuta. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie trzeciego roku Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującej do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.

Czytaj wiecej Marta Niwczyk - ZnanyLekarz.pl

dr Agata Krasucka

Psycholog, terapeuta, pedagog, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB), obecnie w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Czytaj wiecej

Agnieszka Pidłypczak

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta. Ukończyła całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, a także rodzinną i grupową, pracując z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Czytaj wiecej

Magdalena Tischner

Jestem psychologiem, ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w interwencji kryzysowej, a także w konsultingu i obszarze HR.

Czytaj wiecej