Zespół

Małgorzata Mróz

Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej. Od 2008 roku uczestniczę w kursie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.

Czytaj wiecej

Gabriela Bartyzel

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo­Behawioralnej (PTTPB). Specjalizuje się w zakresie psychoterapii CBT dorosłych, dzieci i młodzieży oraz neuropsychologii.

Czytaj wiecej Gabriela Bartyzel - Gasienica - ZnanyLekarz.pl

Marta Niwczyk

Psycholog i psychoterapeuta. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie trzeciego roku Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującej do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.

Czytaj wiecej Marta Niwczyk - ZnanyLekarz.pl

dr Agata Krasucka

Psycholog, terapeuta, pedagog, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB), obecnie w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Czytaj wiecej

Agnieszka Pidłypczak

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta. Ukończyła całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, a także rodzinną i grupową, pracując z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Czytaj wiecej

Agnieszka Boisse

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Specjalizuję się w terapii par i małżeństw. Prowadzę również psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 4-letnie całościowe Studium Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. W swojej pracy łączę nurty systemowy oraz psychodynamiczny.

Czytaj wiecej

Barbara Matla

Psycholog, psychoterapeuta. Jestem psychologiem będącym w procesie certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe oraz nurt psychoterapii psychodynamicznej. Pracuję pod superwizją.

Czytaj wiecej Barbara Matla - ZnanyLekarz.pl

Anna Roman

Psycholog, terapeuta pracujący w podejściu poznawczo-behawioralnym. Obecnie w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej (PTTPB) zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Czytaj wiecej

Magdalena Tischner

Jestem psychologiem, ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w interwencji kryzysowej, a także w konsultingu i obszarze HR.

Czytaj wiecej