Barbara Matla

Psycholog, psychoterapeuta. Jestem psychologiem będącym w procesie certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe oraz nurt psychoterapii psychodynamicznej. Pracuję pod superwizją.

Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Skończyłam Całościowy Kurs Psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem terapii systemowej organizowany przez Zakład Terapii Rodzin przy Centrum Medycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobyłam:

  • Ośrodku Rehabilitacji dla Osób z Uzależnieniem od Substancji Psychoaktywnych
  • Publicznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Warszawie
  • prywatnym gabinecie.

Zajmowałam się także poradnictwem dla rodziców oraz diagnozą dzieci w ramach pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie oraz na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Kielcach. Prowadziłam warsztaty psychologiczne z młodzieżą i osobami dorosłymi z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, konstruktywnego radzenia sobie z emocjami, rozwoju osobistego. Warsztaty były prowadzone w ramach Projektów Unijnych.

Barbara Matla - ZnanyLekarz.pl