Agnieszka Boisse

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Specjalizuję się w terapii par i małżeństw. Prowadzę również psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 4-letnie całościowe Studium Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. W swojej pracy łączę nurty systemowy oraz psychodynamiczny.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku”. Odbyłam też roczny staż w Krakowskim Instytucie Psychoterapii.

Przez kilka lat współpracowałam z Ośrodkiem Poradnictwa i Terapii Rodzin Stowarzyszenia „Dobra Nadzieja” gdzie zajmowałam się terapią rodzinną oraz psychoterapią par i małżeństw. Obecnie pracuję w Małopolskim Centrum Psychoterapii „Klinika Małżeńska” gdzie prowadzę psychoterapię par oraz terapię indywidualną. Praktykę w pracy z nastolatkami oraz ich rodzinami zmagającymi się z problemami typowymi dla okresu adolescencji zdobywam w Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej. Mam duże doświadczenie w pomocy osobom przeżywającym kryzysy i trudności adaptacyjne. Pracuję pod stałą superwizją.