Aleksandra Szyper

Jestem psychologiem (UJ), psychoterapeutą w trakcie szkolenia w zakresie Terapii Poznawczo- Behawioralnej (Akademia Myśli i Emocji, Warszawa), kładącego szczególny nacisk na „trzecią falę” TPB (terapia Dialektyczno-Behawioralna, terapia Schematów, terapia Schematów Emocjonalnych, Psychoterapia oparta na Analizie Funkcjonalnej).

Ukończyłam szkolenie trenerów programu Family Connections przy Polskim Towarzystwie Terapii Dialektyczno-Behawioralnej. Dokładam wszelkich starań, aby stosowane przeze mnie metody odzwierciedlały współczesną wiedzę dotyczącą psychoterapii i funkcjonowania człowieka.

Przez kilka lat byłam związana ze szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie zajmowałam się badaniami z zakresu mózgowego podłoża emocji i prowadziłam rehabilitację poznawczą pacjentów neurologicznych. Przez 3 lata pracowałam w Oddziale Dziennym i Poradni dla Osób z Problemem Alkoholowym w Cianowicach. Obecnie pracuje jako psychoterapeuta w szpitalu klinicznym im. J. Babińskiego oraz prowadzę treningi umiejętności dla bliskich osób z zaburzeniami regulacji emocjonalnej (min. z rozpoznaniem Zaburzeń Osobowości Borderline).

Moje umiejętności i doświadczenie będą dla Ciebie przydatne, jeśli borykasz się z depresją, różnego rodzaju lękami, chwiejnością nastroju, niską samooceną lub uzależnieniem.

Ukończyłam również szkołę podyplomową z zakresu neuropsychologii (SWPS, Katowice) i w tym zakresie zajmuję się diagnozą neuropsychologiczną.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Jestem członkiem PTDBT oraz PTTPB.

Umów wizytę