Barbara Matla

Jestem psychologiem będącym w procesie certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej oraz w terapii par. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe oraz nurt psychoterapii psychodynamicznej. Pracuję pod superwizją.

Doświadczenie:

Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Całościowy Kurs Psychoterapii ze Szczególnym Uwzględnieniem Terapii Systemowej organizowany przez Zakład Terapii Rodzin przy Centrum Medycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży, terapii par oraz poradnictwa rodzinnego. W swojej pracy wdrażałam także działania z zakresu interwencji kryzysowej.

Prowadziłam warsztaty psychologiczne z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, konstruktywnego radzenia sobie z emocjami, rozwoju osobistego.

Odbyłam dwumiesięczy staż z zakresu terapii rodzinnej i terapii par w Zakładzie Terapii Rodzin Centrum Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz miesięczny staż na Oddziale Zaburzeń Emocji i Nastroju w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego.

Umów wizytę