Gabriela Nadolnik (Bartyzel)

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo­Behawioralnej (PTTPB). Specjalizuje się w zakresie psychoterapii CBT dorosłych, dzieci i młodzieży oraz neuropsychologii. Obecnie kończy szkolenie w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo­Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo­Behawioralnej (PTTPB), zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Jest również w trakcie Specjalizacji z Psychologii Klinicznej w zakresie Neuropsychologii. Od 2014r. pracuje jako trener Biofeedback EEG II stopnia.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera, gdzie do te pory zatrudniona jest jako psycholog na Oddziale Neurologii i Udarów Mózgu. Pracuje również w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum.

Zainteresowania zawodowe obejmują:

  • diagnostykę i rehabilitację neuropsychologiczną funkcji poznawczych (u osób zdrowych, po urazach mózgowo – czaszkowych, po udarach mózgu, z SM oraz cierpiących na inne choroby OUN)
  • terapię CBT dorosłych, dzieci i młodzieży w zakresie różnych schorzeń.
Umów wizytę