Gabriela Nadolnik (Bartyzel)

Psycholog, certyfikowany Psychoterapeuta CBT, Specjalista Psychologii Klinicznej - Neuropsycholog. Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo ­Behawioralnej (PTTPB). Specjalizuje się w zakresie psychoterapii CBT dorosłych, dzieci i młodzieży oraz neuropsychologii.

Ukończyła czteroletnie szkolenie uprawniające do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo­ Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo ­Behawioralnej (PTTPB), zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Ukończyła również szkolenie ogólne i specjalistyczne w zakresie Specjalizacji z Psychologii Klinicznej wybierając podspecjalizację z Neuropsychologii. Od 2014r. pracuje jako trener Biofeedback EEG II stopnia.

Zainteresowania zawodowe obejmują:

  • diagnostykę i rehabilitację neuropsychologiczną funkcji poznawczych (u osób zdrowych, po urazach mózgowo – czaszkowych, po udarach mózgu, z SM oraz cierpiących na inne choroby OUN)
  • terapię CBT dorosłych, dzieci i młodzieży w zakresie różnych schorzeń.
Umów wizytę

Koszt wizyty 150 PLN