Maja Piestrzeniewicz

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie 4 letniego całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Psychiatrii CM UJ między innymi na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej, Oddziale Dziennym Leczenia Psychoz oraz „Odcinku C”  Zaburzeń psychotycznych. Współpracuję ze Studenckim Ośrodkiem Wsparcia i Adaptacji Uniwersytetu Jagiellońskiego- SOWA. 

Wspieram i towarzyszę w trudnych momentach życiowych oraz kryzysach związanych ze zmianami i utratami. Swoją pomoc kieruję do osób doświadczających trudności w relacjach interpersonalnych, regulacji emocji oraz tym pragnącym lepiej zrozumieć siebie.

W czasie terapii szukam przyczyn cierpienia, jak również służę pomocą w odnajdywaniu i rozwijaniu osobistych zasobów. Uważam, że w procesie psychoterapii niezwykle ważna jest więź terapeutyczna, szczególnie empatia oraz zrozumienie, dlatego staram się tworzyć bezpieczną atmosferę opartą na akceptacji. Podczas konsultacji wspólnie zastanowimy się nad możliwymi rozwiązaniami, a w razie potrzeby także nad wyborem odpowiedniej formy wsparcia terapeutycznego.

Umów wizytę