Marta Niwczyk

Psycholog i psychoterapeuta. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie trzeciego roku Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującej do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. Uczestniczka specjalistycznych konferencji i warsztatów w obszarze psychologii i psychoterapii. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe w psychoterapii zdobywała m.in. w ramach pracy w prywatnym gabinecie, w ramach stażu na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz rocznego stażu w Poradni Zdrowia Psychicznego w Sanoku. Odbyła także staż w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Sanoku oraz na Oddziale Terapeutycznym dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Zakładzie Karnym w Uhercach Mineralnych.

Do obszaru jej zainteresowań zawodowych należą: leczenie zaburzeń osobowości, leczenie depresji, nerwic, zaburzeń emocjonalnych, lękowych oraz pomoc w przypadku przeżywania różnorodnych trudności indywidualnych w pracy, związkach i innych relacjach osobistych.