Agnieszka Nowak

Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, czteroletnią szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Od 2018 roku współpracuję z Krakowskim Zespołem Zdrowia Psychicznego, prowadząc psychoterapię indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Jestem także nauczycielem akademickim w Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego, gdzie prowadzę ze studentami psychologii zajęcia z zakresu diagnozy i pomocy psychologicznej.

Pracowałam na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym Pro-Vita, w ośrodku interwencji kryzysowej w Wieliczce, na stanowisku psychologa szkolnego, a także jako pracownik naukowy w Pracowni Badań nad Schizofrenią w Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

W swojej pracy stosuję podejście psychodynamiczne. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności w funkcjonowaniu z powodu zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju, lękowych, dysocjacyjnych, złożonego zespołu stresu pourazowego, a także z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, bądź interpersonalnych w codziennym życiu.

Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży od 17 roku życia i osób dorosłych.

Umów wizytę