Zespół

Małgorzata Mróz

Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej. Uczestniczę w kursie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Gabriela Nadolnik (Bartyzel)

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo­Behawioralnej (PTTPB). Specjalizuje się w zakresie psychoterapii CBT dorosłych, dzieci i młodzieży oraz neuropsychologii.

Czytaj wiecej Umów wizytę

dr Agata Krasucka

Psycholog, terapeuta, pedagog, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB), obecnie w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Agnieszka Pidłypczak

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta. Ukończyła całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, a także rodzinną i grupową, pracując z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Barbara Matla

Jestem psychologiem będącym w procesie certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej oraz w terapii par. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe oraz nurt psychoterapii psychodynamicznej. Pracuję pod superwizją.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Anna Roman

Psycholog, terapeuta pracujący w podejściu poznawczo-behawioralnym. Obecnie w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej (PTTPB) zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Czytaj wiecej Umów wizytę

Agnieszka Galas-Konsor

Jestem psychologiem, psychoterapeuta oraz psychodietetykiem. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, później kontynuowałam naukę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym uzyskując tytuł psychoterapeuty. Studia z zakresu psychodietetyki ukończyłam we wrocławskim oddziale SWPS.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Aleksandra Szyper

Jestem psychologiem (UJ), psychoterapeutą w trakcie szkolenia w zakresie Terapii Poznawczo- Behawioralnej (Akademia Myśli i Emocji, Warszawa), kładącego szczególny nacisk na „trzecią falę” TPB (terapia Dialektyczno-Behawioralna, terapia Schematów, terapia Schematów Emocjonalnych, Psychoterapia oparta na Analizie Funkcjonalnej).

Czytaj wiecej Umów wizytę

Aleksandra Karbowiak

Psycholog, psychoonkolog, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnym ze standardami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-­Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Joanna Latko

Psycholog, psychoterapeutka, trenerka umiejętności społecznych, doradca zawodowy. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam czteroletni kurs z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Zajmuję się psychoterapią dorosłych, doradztwem zawodowym oraz prowadzę szkolenia z zakresu rozwijania umiejętności społecznych.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Anna Skrzybalska

Jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii psychodyamicznej w Szpitalu im. Józefa Babińskiego. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych.

Czytaj wiecej Umów wizytę

Marta Niwczyk

Psycholog i psychoterapeuta. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie trzeciego roku Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującej do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.

Czytaj wiecej