Daria Niemiec

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i psychoterapeuta w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia, organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zawodowo związana od kilku lat ze Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II, gdzie pracuje z osobami dorosłymi oraz ich rodzinami. Zajmuje się diagnostyką psychologiczną, prowadzi terapię indywidualną oraz grupową. Pracuje także ambulatoryjnie w formie konsultacyjnej. Doświadczenie zdobywała również m.in. na oddziałach Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie czy podczas wolontariatu w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach z zakresu zdrowia psychicznego.

Pracuję w zgodzie z założeniami nurtu psychodynamicznego, jednak najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb pacjenta. Podczas kontaktu psychoterapeutycznego staram się zapewnić bezpieczną przestrzeń na wspólną pracę nad zgłaszaną problematyką. Pracuję z osobami dorosłymi w kryzysie, mierzącymi się z nagłymi zmianami życiowymi czy doświadczającymi trudności w relacjach społecznych. Zapraszam również osoby zmagające się z obniżonym nastrojem, lękiem, niską samooceną oraz osoby, które chcą lepiej poznać siebie i poprawić jakość swojego życia.

Umów wizytę