Daria Niemiec

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i psychoterapeutą w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, gdzie aktualnie pracuję z osobami dorosłymi oraz ich rodzinami. Zajmuję się diagnostyką psychologiczną, prowadzę terapię indywidualną oraz grupową. Pracuję z pacjentami chorymi somatycznie (niejednokrotnie dotkniętymi zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi). Pracuję także ambulatoryjnie w formie konsultacyjnej. Doświadczenie zdobywałam również m.in. na oddziale ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie oraz odbyłam wolontariat w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach z zakresu zdrowia psychicznego.

Pracuję w zgodzie z założeniami nurtu psychodynamicznego, jednak najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb pacjenta. Podczas kontaktu psychoterapeutycznego stawiam na autentyczność w relacji i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Pracuję z osobami dorosłymi w kryzysie, dotkniętymi nagłymi zmianami życiowymi czy doświadczającymi trudności w relacjach społecznych. Zapraszam również osoby zmagające się z obniżonym nastrojem, lękiem, niską samooceną oraz osoby, które chcą lepiej poznać siebie i poprawić jakość swojego życia.

Umów wizytę

Koszt wizyty 130 PLN