Natalia Kuś

Psycholog, specjalista interwencji kryzysowej, psychoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo- behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z zakresu interwencji kryzysowej w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. pracując na oddziałach Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie oraz Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, jak również w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Współpracuję ponadto z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego.

Jako psychoterapeuta specjalizuję się w terapii indywidualnej zaburzeń lękowych oraz zaburzeń nastroju u osób dorosłych. Pracuję zarówno w języku polskim, jak i angielskim. W warunkach szpitalnych oraz w gabinecie terapeutycznym przeprowadzam diagnozę psychologiczną, udzielam wsparcia m.in. osobom w kryzysie (wywołanym m.in. śmiercią bliskich, nagłym wypadkiem lub chorobą somatyczną), prowadzę rehabilitację funkcji poznawczych u pacjentów neurologicznych oraz geriatrycznych. Interesuję się również psychologią sportu - w ramach ścieżki specjalizacyjnej studiów magisterskich odbywałam staż na AWF pracując z młodymi sportowcami.

Swoją pracę poddaję superwizji.

Umów wizytę