Katarzyna Piskrzyńska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie całościowego kursu psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Swoją pracę terapeutyczną opieram w głównej mierze na podejściu systemowym, a więc uwzględniającym historię oraz dynamikę relacji rodzinnych w powstawaniu trudności emocjonalnych i interpersonalnych.
W celu lepszego rozumienia klienta staram się wykorzystywać również wiedzę z zakresu innych szkól terapeutycznych, szczególnie koncepcji psychodynamicznych.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Domu Matki i Dziecka w Krakowie, Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach stażu w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie oraz gabinecie psychoterapeutycznym.
Uczestniczyłam w szkoleniach dotyczących wszechstronnej diagnozy osobowości oraz mających na celu doskonalenie umiejętności oceny stanu psychicznego pacjenta. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par i rodzin.

Pracuję pod stałą superwizją.

Umów wizytę