Wiktoryna Wróbel

Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, uczestniczę także w całościowym szkoleniu z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
W ramach studiów odbywałam staże m.in na dziennym oddziale leczenia zaburzeń osobowości Szpitala im. Kopernika, Wolontariat w Ośrodku Interwencji kryzysowej.

Obecnie pracuję jako terapeuta w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży (po 16 rż) w oparciu o podejście psychodynamiczne, oraz zajmuję się pomocą psychologiczną dla osób doświadczających kryzysów, a także psychoedukacją.

Zapraszam do kontaktu osoby, które doświadczają trudności w wyrażaniu emocji, w obszarze zaburzeń nastroju, zmagające się z lękiem, cierpiące na zaburzenia osobowości (osobowość bordeline, narcystyczna, zależna i inne), a także mające problem z budowaniem satysfakcjonujących relacji oraz osoby przeżywające kryzysy (adaptacyjne, utraty).

Pracuję pod regularną superwizją.

Umów wizytę

Koszt wizyty 130 PLN