Karolina Mierniczak

Jestem psychoterapeutką w trakcie czteroletniego całościowego kursu "Psychoterapia systemowa i psychodynamiczna rodzin, par i pacjentów indywidualnych" w Ośrodku Szkoleń Systemowych (kurs przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego).

W swojej pracy wykorzystuję rozumienie psychodynamiczne i systemowe. Prowadzę psychoterapię zarówna osób dorosłych jak i młodzieży od 13 roku życia.Dostosowuję pracę do indywidualnych potrzeb klienta.
Korzystam ze stałej superwizji.

Od kilku lat pracuję na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Ukończyłam studia magisterskie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzyskałam tytuł specjalisty pielęgniarstwa psychiatrycznego. Mam doświadczenia kliniczne pracy na oddziałach szpitalnych (m.in. psychiatrycznych, pediatrycznych, intensywnej terapii) w Szpitalu Uniwersyteckim, w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego.

Interesuje mnie idea NVC (Porozumienie Bez Przemocy), jak również różne formy pracy z ciałem (joga, techniki oddechowe), medytacja, mindfulness, terapia przez sztukę.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Pracuję z zaangażowaniem i z życzliwym zaciekawieniem.

Zapraszam Cię do kontaktu jeśli borykasz się z obniżonym nastrojem, lękiem, niską samooceną, problemami w relacjach, przeżywasz kryzys bądź doświadczasz bolesnej utraty.

Umów wizytę