Gabriela Kawa

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Poradnictwa i Terapii Rodzin Stowarzyszenia "Dobrej Nadziei" oraz Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Felicjanek. Jestem również związana z "Siecią Przyjaciół Zdrowia Psychicznego", fundacją która ma za zadanie wspieranie osób borykających się z trudnościami na tle zdrowia psychicznego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w oparciu o podejście psychodynamiczne. Stosuję metodę terapii skoncentrowanej na przeniesieniu w której niezmiernie ważna jest relacja terapeutyczna czyli więź, która rozwija się pomiędzy pacjentem a terapeutą w trakcie trwania procesu leczenia. Pomagam osobom cierpiącym na zaburzenia osobowości, doświadczającym lęku, smutku i trudności w relacjach. Pracuję zgodnie z kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Umów wizytę